İkinci El Beyaz Eşya Alan Yer Ankara

İkinci EL Beyaz Eşya Alanlar

Ankara’da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızı bizimle değerlendirin. En yüksek fiyatla Ankarada ikinci el beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Bir telefon veya bir whatsapp mesajı ile eşyalarınıza değerinde fiyat vererek satmanızı sağlıyoruz…. Bizimle iletişime geçin ve Ankarada ikinci el beyaz eşyalarınızı en güzel şekilde en güzel fiyatlara bize satın…
İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası ve ikinci el fırınlarınız için Ankara Aydoğan Spot farkını hissedin.

İkinci EL Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Evlerimizin vazgeçilmesi olan beyaz eşyalar Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın vb. en önemli ev eşyalarıdır. Beyaz eşyalarımızın kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir. Buna göre Ankara Beyaz Eşya Alanlar olarak kesinlikle 6 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa bizi arayın veya mağazamızı ziyaret edin. Tüm ev eşyalarında olduğu gibi ikinci el beyaz eşya’da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 6 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. 2. EL Beyaz Eşya Alanlar uzun yıllar tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.

0 532 777 48 83

2.El Ev ve Büro Eşyalarınız Mobilya,Beyaz Eşya,

LCD, LED,Plazma TV, Bilgisayar,Elektronik

Değerinden,Yerinden,Nakit Alınır – Satılır

İtfaiye Meydanı Ayhan Sokak No:8 Ulus Altındağ/ANKARA

About Author